TS 275XD 42" TRACTOR
SKU #TS275XD42 UPC #TS275XD42
TS 275XD 42" TRACTOR
Regular Price
W.D. Bryant & Son Corbin Corbin, KY
Quantity: 1
Will you be going in-store to purchase this product?
In-store Pickup
. Ready for Pickup Soon
Pick up at W.D. Bryant & Son Corbin, 40701
Local Delivery
Select Zip
Delivery from W.D. Bryant & Son Corbin, 40701
Shipping
Available
Description
Premium durability, premium performance, premium result.
Cutting deck
Cutting width42 in
Cutting height, max (approximate)4 in
Cutting height, min (approximate)1.5 in